جمعه, ۲۹ تیر, ۱۳۹۸

به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم «سندباد و سارا»، عوامل این فیلم سینمایی از جمله: مهدی امینی خواه، شهرام لاسمی، غلامرضا آزادی، فریال بهزاد و… در کنار سینماگرانی همچون: امیرحسین شریفی، سارا صوفیانی، سیامک اشعریون، نیلوفر محمودی و… همراه با سایر مهمانانی که جزو چهره های فرهیخته و هنری کشور بودند به تماشای این فیلم نشستند.

این فیلم روایتگر ماجراهای کودکانه و بر گرفته از داستان سندباد است؛ «سندباد و سارا» فیلمی فانتزی است که قطعا علاوه بر کودکان و نوجوانان، خانواده ها را نیز جذب خواهد کرد.

قصه این فیلم اینگونه آغاز می شود که طی اتفاقاتی سندباد به ایران می رسد و در ایران دچار چالش های جالبی می شود که پیشنهاد می شود.
بازیگران این فیلم عبارتند از: مهدی امینی خواه، شهرام لاسمی، الهام طموری و…
سایر عوامل این فیلم عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: پیام آزادی، تدوین: مینا تقوی، صدابردار: فرید نوابی، طراح صحنه: غلامرضا آزادی، آهنگساز: مهدی خیرخواهی، جلوه های کامپیوتری: ایمان قائم مقامی

منبع: سینما پرس

برچسب ها: , , , ,

مطالب مرتبط

0 نظرات

ارسال نظر

درباره خانه فرهنگ و هنر آفرین

خانه فرهنگ و هنرآفرین با شعار ، “آفرین بر کودک دیروز، امروز و فردا” قصد دارد تا با استفاده از تجربیات خردمندان و پیشکسوتان و با‌ پرورش استعداد های سرشار فرزندان این سرزمین زمینه‌ی رشد و بالندگی را در عرصه فرهنگ و هنر کودک و نوجوان فراهم آورد.