شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸

خانه فرهنگ و هنر آفرین با حمایت تین تاک، اپراتور تخصصی کودک و نوجوان از مریم نشیبا نخستین قصه گوی رادیو پس از پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل کرد.

خانه فرهنگ و هنر آفرین با حمایت اپراتور تخصصی کودک و نوجوان تین تاک  پنج شنبه (29 آذر97) در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و با هدف تکریم و تجلیل از مفاخر حوزه فرهنگ، هنر و ادبیات کودک از مریم نشیبا نخستین قصه‌گوی رادیو پس از پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل کرد.

در ابتدا این هنرمند پیشکسوت به بیان خاطره‌ای از برنامه «شب بخیر کوچولو» و سال‌های تدریس خود پرداخت.

در ادامه وی به بیان قصه «فیل کوچولو و جوراب گم شده‌اش» برای کودکان پرداخت و از آنها خواست تا اشتباهاتش را در طول بیان قصه به وی گوشزد کنند.

طبق گفته دارایی مدیر خانه فرهنگ و هنر آفرین هدف این مجموعه دخالت مستقیم کودکان در حوزه خبر، تولید محتوا و اثر است، از این رو پروژه‌های متنوعی انجام شد که یکی از آنها «خبرآفرین» بوده، که در اصل خبرنگاری کودکان و نوجوانان است.

همچنین «مهرآفرین» از دیگر پروژه‌های خانه فرهنگ و هنر آفرین بوده و هدف از آن آشنایی کودکان و پیشکسوتان و ایجاد تعامل دو طرفه  است.

برچسب ها: , , ,

مطالب مرتبط

0 نظرات

ارسال نظر

درباره خانه فرهنگ و هنر آفرین

خانه فرهنگ و هنرآفرین با شعار ، “آفرین بر کودک دیروز، امروز و فردا” قصد دارد تا با استفاده از تجربیات خردمندان و پیشکسوتان و با‌ پرورش استعداد های سرشار فرزندان این سرزمین زمینه‌ی رشد و بالندگی را در عرصه فرهنگ و هنر کودک و نوجوان فراهم آورد.

آخرین مطالب

مصاحبه خانه فرهنگ و هنر آفرین با استاد فقید دکتر ناصر هوشمند وزیری
مصاحبه اختصاصی سلوانا شکیبا خبرنگار 8ساله خبرآفرین  با علاءالدین بروجردی نماینده مجلس شورای اسلامی درباره‌ی مسایل فرهنگی
۶ توصیه برای تعطیلات تابستانی فراموش نشدنی
شانزده نکته که ای کاش تو مدرسه بهمون یاد داده بودن!
کتابخانه سیار بر روی الاغ، معلم فوق‌العاده‌ای که تحصیل را با کتاب‌ها می‌آورد
کتاب سودوکو و معماهای تصویری
گزارش خبرآفرین نوشین شجاعی از مراسم کوله گردها
سال‌های خاطره انگیز با خالق  سلام کوچولو
گزارش خبرآفرین میثاق مغانی از راهپیمایی روز قدس
گزارش خبرآفرین بنیامین سامعی از نمایشگاهی در استان کردستان
گزارش خبرآفرین میثاق مغانی با موضوع افطاری ساده و روزه اولی‌ها
مصاحبه خبرآفرین بنیامین سامعی از کردستان با یکی از اساتید قرآن کریم