شنبه, ۳۰ تیر, ۱۳۹۸

سال 1345 از میان جمعی 30 نفره برای گویندگی رادیو انتخاب شد. بعد از ظهرها بعد از تعطیل شدن مدرسه به استودیوی ارگ میرفت و برنامه اجرا می کرد. کم کم کارش را در حوزه‌ی کودک ادامه داد و همزمان بازیگری در نمایش‌های رادیویی را نیز فرا گرفت و بعد از آن تهیه کننده‌ای زبردست رادیویی شد. از سال 1352 برنامه خردسالان را تهیه کرد و سال‌ها گویندگی برنامه سلام کوچولو را بر عهده گرفت.

خانم عذرا وکیلی هنرمندی نام آشنا برای مخاطبان رادیوست.
به گزارش روابط عمومی تین تاک، اپراتور تخصصی کودک و نوجوان به منظور تجلیل از مقام شامخ هنرمندان عرصه‌ی کودک و نوجوان سال گذشته نخستین جشن آفرین را برگزار کرد در این جشن سرکار خانم عذراوکیلی مورد تجلیل قرار گرفت و تندیس صدآفرین به ایشان اهدا شد.

در این مراسم گفتگوی صمیمانه‌ای با ایشان صورت گرفت که برای نخستین بار منتشر می‌شود. لازم به ذکر است به زودی در راستای تجیلی از مقام و منزلت ادیبان و فرهیختگان عرصه کودک و نوجوان دومین جشن آفرین برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده گزارش به این لینک مراجعه کنید.

 

0 نظرات

ارسال نظر

درباره خانه فرهنگ و هنر آفرین

خانه فرهنگ و هنرآفرین با شعار ، “آفرین بر کودک دیروز، امروز و فردا” قصد دارد تا با استفاده از تجربیات خردمندان و پیشکسوتان و با‌ پرورش استعداد های سرشار فرزندان این سرزمین زمینه‌ی رشد و بالندگی را در عرصه فرهنگ و هنر کودک و نوجوان فراهم آورد.