جمعه, ۲۹ تیر, ۱۳۹۸
از امروز تصمیم داریم تئاتر و فیلمهای سینمایی با مخاطب کودک و نوجوان رو بهتون معرفی کنیم.
نام اثر: پدر آن
نویسنده: مهدی فرشیدی سپهر
:مانلی نفر، ونوس شمس، هلیا و هستی هاشمی، آریانا کیهانفر، ماهک بدرخانی، ارغوان دماوندی، هانا صراف، نفس صادقی، سکینه و نرگس محمدی، الهه نوری، حمیدرضا گودرزی، مریم رادپور، شیما لطیفی، میلاد محمدی، معصومه آرواز، خالق استواری، شراره طیار، فهیمه باروتچی، گیتا صالحی، مریم آشوری، هدیه حاج‌طاهری، سعید ابک، مهرداد باقری، هادی ولی لو، محسن صادقی

: نادیا قمری
: مریم منصوری
: حداد حیدری، امیر عسگری
: انتخابی
: میلاد محمدی
: امیر عسگری
: حمیدرضا مرادی
: علی حاجی بنده، امید عسگری، آبتین دابا، علیرضا حسین پور
: پویا طهماسبی
: محمد حسین موسوی.

مکان: تالار هنر

نمایش “پدر آن” که ویژه گروه سنی نوجوان و کودک اجرا می‌شود درباره ارتباط فرزندان و والدین‌شان است در این نمایش ارتباط فرزندان و والدین‌شان بررسی می‌شود. نمایش “پدرآن” داستان هشت دختر نوجوان است که بر لبه باریک عادت‌ها و عرف اجتماعی با پدران‌شان روبه‌رو می‌شوند. پدرانی که در این نمایش هستند روزی پسر بوده‌اند و تماشای این اثر تنها مخصوص دختران نیست. نمایش “پدر آن” درباره ارتباط میان انسان‌هاست و در این اثر نمایشی گره‌های ارتباطی میان دختران و پدران و پسران و مادران به نمایش درخواهد آمد.

مهدی فرشیدی سپهر درباره این نمایش توضیح داد: تلاش کردیم در این نمایش آنچه را بگویم که تاکنون مخاطبان در سریال‌ها و فیلم‌ها ندیده‌اند. این نمایش 30 بازیگر از سنین 4 سال تا 47 سال دارد و شیوه اجرای این اثر به تعزیه نزدیک است. همه بازیگران همواره در صحنه حضور دارند و پشت صحنه‌ای وجود ندارد.

او درباره طراحی صحنه نمایش یادآور شد: سعی کرده‌ایم به جای فریب تماشاگر با دکور رنگی او را با نشان دادن جامعه واقعی جذب کنیم. موسیقی نمایش “پدر آن” به جای اینکه در مخاطب ایجاد طرب و شادی موقتی کند تماشاگر را به عمق درون خودش می‌برد.

مهدی فرشیدی سپهر در پایان گفت: از هنرمندان عرصه تئاتر و سینما که سال‌هاست با تئاتر کودک و نوجوان بی‌ارتباط هستند، دعوت می‌کنم که به تماشای این نمایش موزیکال و سرگرم‌کننده بنشینند.

منبع خبر: تیوال و هنرآنلاین

برچسب ها: , ,

مطالب مرتبط

0 نظرات

ارسال نظر