جمعه, ۲۹ تیر, ۱۳۹۸

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان از برگزاری هجدهمین دوره نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب بازی، سیسمونی، سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات آموزشی در همدان خبر داد.

حسین رجبیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان هجدهمین دوره نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب بازی، سیسمونی، سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات آموزشی را برگزار می‌کند.

وی بیان کرد: این نمایشگاه از تاریخ 19 تا 25 آذرماه، با حضور 70 مشارکت کننده و در فضایی بالغ بر 5000 متر مربع، در سالن‌های ابن سینا، الوند، هگمتانه و فضای باز شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان برپا می‌شود.

رجبیان عنوان کرد: در این دوره از نمایشگاه مشارکت کنندگانی از استان‌های تهران، اصفهان، البرز، قم، کرمانشاه، آذربایجان شرقی و همدان حضور دارند که در زمینه‌های اسباب‌بازی، سیسمونی، سرگرمی، تفریحی، پوشاک، تم تولد، بازی‌های فکری، کتاب کودک و نوجوان و غیره آخرین محصولات و به روز ترین خدمات خود را ارائه می‌کنند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان اظهار داشت: در این دوره شاهد حضور اداره‌ی آموزش و پروش، سازمان تبلیغات اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره ی بهزیستی، همیار پلیس، پلیس راهنمایی و رانندگی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، آموزش و پرورش استثنایی و دانشگاه علوم پزشکی هستیم که با استقرار در غرفه‌های ویژه در زمینه‌ی فعالیت خود اطلاع رسانی می‌کند.

رجبیان گفت: در زمان برگزاری نمایشگاه، برنامه های آموزشی و مشاوره مختلف در نظر گرفته شده است که می تواند برای کودکان،نوجوانان و خانواده های آنان آموزنده و مفید باشد.برگزاری جنگ شادی نیز از دیگر برنامه های جنبی این نمایشگاه است.

ساعت بازدید از این نمایشگاه همه روزه 10 صبح تا 8 شب می باشد.

برچسب ها: , , ,

مطالب مرتبط

0 نظرات

ارسال نظر

درباره خانه فرهنگ و هنر آفرین

خانه فرهنگ و هنرآفرین با شعار ، “آفرین بر کودک دیروز، امروز و فردا” قصد دارد تا با استفاده از تجربیات خردمندان و پیشکسوتان و با‌ پرورش استعداد های سرشار فرزندان این سرزمین زمینه‌ی رشد و بالندگی را در عرصه فرهنگ و هنر کودک و نوجوان فراهم آورد.